LE 1350 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prešov | 23.42 | ||||
Spišská Nová Ves | 0.32 | 0.33 | |||
Poprad-Tatry | 0.50 | 0.51 | |||
Štrba | 1.09 | 1.10 | |||
Liptovský Mikuláš | 1.36 | 1.37 | |||
Ružomberok | 1.53 | 1.54 | |||
Vrútky | 2.19 | 2.20 | |||
Žilina | 2.36 | 2.38 | |||
Čadca | 2.59 | 3.00 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 3.17 | 3.18 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 3.21 | 3.22 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 3.29 | 3.30 | |||
Karviná hlavní nádraží | 3.49 | 3.50 | |||
Bohumín | 4.07 | 4.12 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 4.19 | 4.21 | |||
Ostrava-Svinov | 4.27 | 4.28 | |||
Studénka | 4.36 | 4.37 | |||
Suchdol nad Odrou | 4.43 | 4.43 | |||
Hranice na Moravě | 4.54 | 4.55 | |||
Přerov | 5.10 | 5.14 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.26 | 5.28 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.48 | 5.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.41 | 6.42 | |||
Kolín | 7.02 | 7.03 | |||
Praha-Libeň | 7.32 | 7.33 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci